0 364 224 09 50

Haberler

DOĞA KOLEJİNDEN ÇORUM TİCARET BORSASI ÜYELERİNE ÖZEL EĞİTİM İNDİRİMİ

20.07.2017
DOĞA KOLEJİNDEN ÇORUM TİCARET BORSASI ÜYELERİNE ÖZEL EĞİTİM İNDİRİMİ

Çorum Ticaret Borsası, üyelerinin eğitim hizmetlerinden indirimli şekilde yararlandırılabilmelerine yönelik olarak “Çorum Doğa Okulları” ile protokol imzaladı.

Çorum Ticaret Borsası ile Çorum Doğa Okulları adına Platin Okul Yatırımları Ltd. Şti. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Borsa üyelerine özel eğitim indirimi yapılacak. İmzalanan protokol ile Çorum Ticaret Borsası üyelerine Çorum Doğa Okulları’na yaptıracakları yeni kayıtlarda yüzde 20 indirim uygulanacak.

Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş, “ Ülkemizde isim yapmış eğitim kurumunun Çorum İlimize kazandırılmasından dolayı emeği geçen tüm işletme sahibi ve personeline teşekkür ederim. Bizlerde yapılan bu çalışmaya katkıda bulunmak amacıyla “2017-2018 eğitim ve öğretim dönemine ait açıklanan güncel eğitim ücretleri üzerinden 19.07.2017 – 15.09.2017 tarihleri arasında yeni kayıt yaptıracak borsa üyeleri için %20 oranında eğitim indirimi” sağlayarak öğrenci kayıtları için katkıda bulunmaya çalışacağız ”dedi.

Bektaş, Borsa üyelerinin her alandaki ihtiyaçlarını karşılamalarında destek olmak için çeşitli protokoller imzaladıklarını söyleyerek, bu tür anlaşmalar yaparak üyelerimizin bütçelerine katkı yaptığımız için mutluyuz. İmzaladığımız bu protokolün hayırlı olmasını ve üyelerimize güzel bir eğitim katkısı sağlamasını diliyorum” dedi.

Çorum Ticaret Borsası Başkanı Ali Bektaş’a teşekkür eden Doğa koleji yetkilileri ise, “Doğa Okulları olarak kurumsal firmalar ile benzer çalışmalar yapıyoruz. Çorum Ticaret Borsası gibi üye sayısı yüksek ve bölge için önemli bir kurumla sözleşme yapmak bizi ayrıca mutlu etti. Anlaşma sayesinde Ticaret Borsası üye ve çalışanlarına özel indirimlerle, Doğa Okulları’nın eğitim kalitesinden uygun fiyatlara yararlanma imkânı sağlamış olduk. Ayrıca; TEOG’da başarılı olan öğrencilere puanlarına göre %100’e varan,4 yıl boyunca yararlanabileceği indirimler sağlanmaktadır. ”dediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ali Bektaş, “2017-2018 eğitim öğretim döneminin Çorum’umuza ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.