0 364 224 09 50

Başkanın Mesajı

Çorum Ticaret Borsası / Başkanın Mesajı

 Değerli üyelerim,

Web sitemizin saygıdeğer ziyaretçileri,

Borsamızın yenilenen web sayfasından hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

11 Mayıs 2013 tarihinde yapılan organ seçimleri sonucu verilen yetki ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak, şahsım ve tüm idari kadromuzun ilkesi; sorunları çözmek, borsamızın çıtasını her geçen gün daha da yükseklere taşımak olmuştur.

Çorum Ticaret Borsası olarak önceliklerimiz; İlimizi, insanımızı, ortak paydalarımızı, yaşanabilir çevreyi, kurumumuzu ve üyelerimizin çıkarlarını sürekli gündemimizde tutarak, hizmet etkinliğimizi artırmak, bölgemizin tarım ürünlerini, katma değeri yüksek sanayi ürünleri haline dönüştürüp, iç ve dış pazarda değerlendirmek, üyelerimizi akademik düzeyde bilgilendirip yönlendirmek, gelişmelerine katkı sağlamak, ülkemizin kalkınmasına destek sağlamak ve borsamızı etkin bir aktör haline getirmektir.

Borsamız; Meclis, Yönetim Kurulu, Personellerimizin gayretleri ve üyelerimizin desteği ile idari anlamda gelişmiş kurumsal yapısı, fiziksel anlamda modern cihaz ve ekipmanlarla donatılmış laboratuvarı, Elektronik Satış salonu ve donanımlı personeli sayesinde, üyelerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, sürekli hizmet çeşit ve kalitesini arttıran, ekonomik ve sosyal alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip, gerek kendi sorunlarının gerekse bölgesel ve ülkesel sorunların çözümüne aktif olarak katılan, ülkemizde- bölgemizde yapılan proje ve faaliyetlere  öncülük eden ve bu konularda görüş bildiren, örnek gösterilen, her geçen gün saygınlığını ve faaliyetlerini artırmak için çalışan bir kurumdur.

Yeni web sitemiz aracılığı ile Borsamızın faaliyetlerine ilişkin görüş ve önerilerinizi rahatlıkla bizlere iletebileceğiniz gibi, ilerleyen süre zarfında borsamıza olan aidat ve ödemeleri de, online olarak sorgulayabilecek ve ödeyebileceksiniz. Bu bizim için çok önemli bir adım. Başta Borsamızın sizlere vermiş olduğu hizmetler olmak üzere çağdaş bir borsacılık uygulaması olan yeni web sitemiz sizlerin katkı ve önerileri ile gelişecektir. Siz değerli üyelerimizden tek beklentimiz, talep/öneri/şikâyet ve isteklerinizi bizimle paylaşmanız ve bizleri yönlendirmenizdir. Zaman zaman yaptığımız anket çalışmaları ve toplantılarımız ile görüşlerinizi almaktayız, daha çok katkı sunmanız bizleri mutlu edecek ve hizmet kalitemizin artırılması, siz değerli üyelerimizin memnuniyetinin artmasına da katkı sağlayacaktır.

Günden güne daha ileriye, daha iyiye gitmek için yürüttüğümüz çalışmalarımız, gayretlerimiz artarak devam edecektir. Bizler alın teri ile akıl terini, tarım ile sanayiyi birleştirme gayretindeyiz. Çalışma azmi ve kararlılığı ile geldiğimiz görevimizde daha başarılı işlere imza atmak için, sizlerin öneri ve katkılarıyla Meclis, Yönetim Kurulu ve idari kadromuz var gücüyle çalışmaktadır.

Unutmayalım ki, ”Biz Hep Birlikte Borsayız.”

Gurur kaynağımız genel başkanımız M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun her zaman söylediği 5 altın kural, hedeflerimize ulaşmada izlediğimiz yola ışık olacaktır. Üyelerimizin ve borsamızın başarı hikâyeleri ile süsleyeceğimiz geleceğini, el birliğiyle hazırlamak istediğimizi belirtir, saygılar sunarım…           

                                                                                                                                                                                                                                                                                       ALİ BEKTAŞ
                                                                                                                                                                                                                                                                         ÇORUM TİCARET BORSASI
                                                                                                                                                                                                                                                                                      YÖN.KUR.BŞK.

Başkanın Mesajı

ETKİNLİK TAKVİMİ