0 364 224 09 50

Haberler

Borsamızdan Çorum MÜSİAD’a Ziyaret

13.03.2019
Borsamızdan Çorum MÜSİAD’a Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şubesi’nin olağan genel kurulunda başkanlığa Güven Yem sahiplerinden işadamı Orhan Coşkun getirildi. Çorum Ticaret Borsası Meclis Başkanımız Yılmaz KAYA, Yön. Kur. Başkanımız Naki ÖZKUBAT ve İş Adamı Yılmaz PEKER, Sn. COŞKUN’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

COŞKUN: “HEDEFİMİZ TOPYEKÜN KALKINMA”. Çorum’un ticaret hayatını canlı tutmak; sanayi, ticaret, üretim ve istihdam açısından ülkemizde üst sıralara taşımak ve oluşturdukları katma değer ile başta üyeleri olmak üzere Türk iş dünyasında önemli bir yere geldiklerini ifade eden Coşkun, ilimizi, sosyoekonomik bakımdan ileriye taşıyacak, toplumun topyekün kalkınması hedefi ile yollarına devam ettiklerini belirten Orhan Coşkun “MÜSİAD, hakkın, hukukun, adaletin, eşitliğin, barışın ve refahın sağlandığı, tarihi ve evrensel değerlere bağlı daha büyük bir Türkiye hayali ile, bıkmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Bağımsız ve bağlantısız işadamları derneği olarak üyeler arasında kaynaşma ve dayanışmayı gerçekleştirerek ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Bugün bizlere düşen Türkiye’nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan MÜSİAD’ı bizden sonra gelecek arkadaşlara bayrağı daha yüksekte teslim etmektir” diye konuştu.

Ayrıca Orhan COŞKUN’da, nazik ziyaretlerinden dolayı, Çorum Ticaret Borsası Meclis Başkanımız Yılmaz KAYA, Yön. Kur. Başkanımız Naki ÖZKUBAT ve İş Adamı Yılmaz PEKER’e teşekkürlerini iletmişlerdir.