0 364 224 09 50

Haberler

8. Çorum Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı

25.11.2019
8. Çorum Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı

Bu yıl 8. düzenlenen tarım fuarında çeşitli illerden 500 firma yer aldı. Tarımsal makine ile ekipmanlar, gıda ve canlı hayvanların sergilendiği fuara, üreticiler ve firmaların yanı sıra çeşitli kurumlar da ilgi gösterdi. Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Kompleksindeki fuarın açılışına vatandaşların ilgisi de yoğun oldu.

                Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Fuar bu gün alanında gerçekleştirilen açılışa Çorum Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Naki Özkubat, Çorum Ticaret Borsası Meclis Başkanı Yılmaz Kaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Atlas Uluslararası Fuarcılık Sahibi Fevzi Atasagun, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çorum İl Müdür Vekili Yusuf Şahinbaş, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Pankobirlik Başkanı Ahmet Pehlivan, Çorum Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük, Düvenci Belediye Başkanı Necmettin Yalçın, Alaca Lider Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hacı Odabaş ve daire amirleri katıldı.

                Programda açılış konuşmasını yapan Atlas Uluslararası Fuarcılık Sahibi Fevzi Atasagun, bu yıl 8.si düzenlenecek olan fuarın canlı hayvan fuarıyla birlikte organize edileceğinin altını çizerek bu organizasyonun Türkiye’de ilk olacağını vurguladı.

                Program, Mehteran Gösterisi, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Protokol konuşmaları ve İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık tarafından okunan duayla açılış gerçekleştirildi.