0 364 224 09 50

Haberler

BORSAMIZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE MECLİS ÜYELERİ AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

10.02.2015
BORSAMIZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE MECLİS ÜYELERİ AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Bektaş, AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç’a yeni görevinde başarılar diledi.

Birlikte çalışarak Çorum’a hizmet etme arzusunda olduklarını dile getiren Başkanımız Ali Bektaş, iş dünyası, siyasiler ve sivil toplum kuruluşları el ele verdiğinde her şeyin üstesinden gelinebileceğine dikkat çekti.

Çorumluların birlik ve beraberliğini göstermek zorunda olduklarını dile getiren Başkanımız, buna her alanda ihtiyaç duyulduğunun altını çizdi.

İlde ilkeli ve seviyeli bir siyaset anlayışının hakim olduğunun altını çizen Başkanımız, tüm siyasi partilerin temsilcilerine teşekkür etti. Başkanımız,Rumi Bekiroğlu’nun her zaman yanında olduklarını sözlerine ekledi.

ÇORUM’A KATMA DEĞER SAĞLAMAK AMACIMIZ

AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu da, amaçlarının Çorum’a katma değer sağlamak olduğunu söyledi.

Çorum’u bir gemiye benzeten Bekiroğlu, “Hepimiz aynı geminin yolcularıyız. Bu gemiyi yürütmek zorundayız. Bu gemi su alırsa hepimiz zarar görürüz. Bir ve beraber olmazsak yine kaybeden biz oluruz” dedi.

Tarımda reformun önemine de dikkat çeken Bekiroğlu, köy sayısı bakımından Çorum’un Türkiye’de 18. sırada yer aldığına dikkat çekerek, nüfusun büyük bölümünün tarımla uğraştığını, tarımda artık dededen kalma yöntemlerin terk edilerek günün çağına göre hareket edilmesi gerektiğini vurguladı.

Yönetim kurulu üyelerini belirlerken her kesimden temsilcinin olmasına dikkat ettiklerini dile getiren Bekiroğlu, amaçlarının toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Çorum’a hizmet etmek olduğunu sözlerine ekledi.FOTO GALERİ


Çorum Ticaret Borsası / BORSAMIZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE MECLİS ÜYELERİ AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

Çorum Ticaret Borsası / BORSAMIZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE MECLİS ÜYELERİ AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.