0 364 224 09 50

Haberler

ÇORUM TİCARET BORSASI ÜYELERİNE, YABANCI DİL EĞİTİMİNDE %60 VARAN İNDİRİM

09.12.2020
ÇORUM TİCARET BORSASI ÜYELERİNE, YABANCI DİL EĞİTİMİNDE %60 VARAN İNDİRİM

Çorum Ticaret Borsası ile Americanlife Dil Okulları arasında işbirliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında, Ticaret Borsası üyeleri, çalışanları ve 1.dereceden yakınlarının (eş, çocuk, anne, baba, kardeş) yabancı dil eğitim programlarına kayıtlarında, çocuk gruplarında %40, yetişkin gruplarında %60’a varan indirimler sağlanacak.

Yönetim Kurulu Başkanı Naki Özkubat “Americanlife Dil Okulları ile değerli üyelerimize, çalışanlarımıza ve 1.derece yakınlarına yönelik protokol imzalamış bulunmaktayız. Protokolden faydalanarak yabancı dil eğitimi almak isteyen üyelerimiz, çalışanlarımız ve 1.dereceden yakınlarına çocuk gruplarında %40, yetişkin gruplarında %60’a varan indirim uygulanacaktır, hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Americanlife Dil Okulları kurucuları Oğulhan Göktuğ Sirkeci ve Ayşegül Özçiftçi, “İndirimden faydalanarak, yabancı dil eğitimi almak isteyen borsa üyelerini, Bahçelievler Mahallesi Yeşilyurt 3.Sokak No:11/A adresinde bulunan Americanlife Dil Okulları’na bekliyoruz. Protokolün her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyoruz.” dediler.