0 364 224 09 50

Haberler

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI İÇİN HELVA İKRAMINDA BULUNDUK.

18.07.2017
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI İÇİN HELVA İKRAMINDA BULUNDUK.

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle şehitlerimiz için, satış seansı öncesi esnaf ve üreticilere helva ikramında bulunuldu.

15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişiminin ardından şehitlerimizi saygıyla ve minnetle andıklarını ifade eden Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mustafa Boyraz ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş, Bu darbe girişimi karşısında direnen, tavır sergileyen herkese, başta TSK’nın şerefli mensuplarına ve kahraman emniyet görevlilerimize  gönül dolusu teşekkür ediyoruz,onlara minnettarız. Ama en çok darbecilerin silahları karşısında kahramanca direnen milletimizin azim ve cesaretiyle gurur duyuyoruz. Hayatını kaybeden kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar, gazilerimize acil şifalar diliyoruz.

15 Temmuz darbe girişimiyle Ülkesine, devletine ve milletine sahip çıkan vatandaşlarımızın sokaklara ve meydanlara korkusuzca çıkarak, demokrasi nöbeti tutmaları ve demokrasiye sahip çıkmaları bugün olduğu gibi geleceğimizin de en büyük teminatıdır. Son olarak, ülkemiz adına yaşanan bu olayın bir daha tekrarlanmamasını umut ediyoruz. Allah, ülkemize ve milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın.