0 364 224 09 50

Haberler

TİCARET BORSASI'NDAN AK PARTİ ÇORUM İL BAŞKANI MEHMET KARADAĞ'A ZİYARET.

18.08.2017
TİCARET BORSASI'NDAN AK PARTİ ÇORUM İL BAŞKANI MEHMET KARADAĞ'A ZİYARET.

Çorum Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mustafa Boyraz, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Turan Ünlü ile Meclis Üyesi Mustafa Şükrü Abraş, AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ’ı ziyaret etti.

Ziyarette Bektaş, “Güçlü bir lider ve güçlü bir hükümet sayesinde, iş dünyası olarak istikrarlı bir ekonomide faaliyet gösteriyoruz. Biz Cumhurbaşkanımızdan, hükümetimizden ve sizlerden son derece memnunuz. Allah yar ve yardımcınız olsun. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. 81 milyon insan hep bir olduğumuz müddetçe Türkiye huzur ve barış içerisinde olur. İnşallah istikrarımız böyle devam etsin. Bunu içtenlikle, kalbimin derinliklerinden gelerek söylüyorum. Çünkü hepimiz bu piyasa içinde ticaret yapıyoruz, ithalat ihracat yapıyoruz. Onun için istikrara ihtiyacımız var, başarılarınızın devamını diliyorum, AK Partinin 16.kuruluş yıldönümünü kutluyorum, Allah inşallah size daha nice on altı yıllar göstersin, inşallah 81 milyon insana ayrım yapmadan daha nice hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ da “Teşekkür ediyorum, siz de Ticaret Borsası olarak güzel işler yapıyorsunuz. Tüm ülkeyi kucaklayan hem partimiz hem iktidarımız, toplumun her kesimiyle gerek teşkilatlarında görev vererek, gerekse uygulamalarında gösterdiği fiili örneklerle uygulayarak, sahada da uygulayarak, bizzat yaşayarak yaşatarak yoluna devam ediyor. En önemlisi de hep kendini yenileyerek devam ediyor. Şöyle bir geriye, geçmişteki uygulamalara baktığımız zaman Sayın Recep Tayyip Erdoğan, siyasi liderlik anlamında da bütün dünyanın kabul ettiği, artık yönetilen değil, yön veren bir lider haline geldi. Bu mana da biz ümitliyiz, en baştan beri inanıyoruz, sizlerin de böyle düşünmesi bizim ileriye bakış açımızı daha da perçinliyor. Çorum teşkilatı olarak da bunu ayak uydurmaya gayret gösteriyoruz. Hep ilkemiz şu vatandaşla iç içe olmak, sivil toplum kuruluşlarıyla, meslek kuruluşlarıyla iç içe olmak. Türkiye’deki gerek vatandaşlar olarak gerekse yönetici olarak birbirimize kenetlenmemiz lazım. Ülkemizin güçlü olması, dış güçlere karşı kenetlenmesi lazım. Allah razı olsun, nazik ziyaretinizden dolayı tekrar çok teşekkür ediyorum” dedi.