0 364 224 09 50

Haberler

“ÇORUM HAVAALANINI HER YÖNÜYLE HAK EDİYOR.”

11.10.2017
“ÇORUM HAVAALANINI HER YÖNÜYLE HAK EDİYOR.”

Çorum Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mustafa Boyraz ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş havaalanı konusunda basın açıklamasında bulundu.

Çorum havaalanının bir an önce hayata geçirilmesi ilimizin büyümesi, gelişmesi ve kalkınması açısından büyük önem arz etmektedir.

Çorum ilinin  Karadeniz ve Orta Anadolu yol ayırımlarında tarihi geçmişiyle çok önemli bir bölgesel konumda bulunduğunu dile getiren Boyraz ve Bektaş, ilin büyük bir sanayi, ticaret, kültür ve turizm merkezi olması yolunda hızla ilerlediğini belirtti.

Bu bağlamda şehrimizde yarım kalan havaalanının bir an önce hayata geçirilmesi ilimizin kalkınması açısından büyük önem arz ettiğini vurgulayarak, her fırsatta dile getirdiğimiz gibi, “Esnafı, tüccarı, sanayicisi ve işadamlarıyla bizler bu konunun arkasında duruyoruz. Çorum Ticaret Borsası olarak camiamız ve üyelerimiz adına elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dediler.

İlimize havaalanının bir  an önce yapılması hususunda değerli idareci ve yöneticilerimizin bu konuya eğileceklerine inancımız tamdır. Bu İlimiz adına çok hayırlı bir iştir. Bu konuda emek veren herkese teşekkür ediyoruz.